אתרים שקולעים

במחירים שפויים

אודות

meserGO הוקמה לאחר שנים רבות של נסיון בהפצת מסרים שיווקיים, ע"י פרסום יהודי המתמחים בשיווק ופרסום.  אנו מנהלים חשבונות פרסום ברשת הפרסום של Google ורשתות חברתיות מובילות עבור מגוון עסקים וארגונים ברחבי הארץ והעולם. חברתנו הינה סוכנות פרסום מוסמכת ובעלת תו האיכות של Google partners.

חשבתם לבנות אתר תדמית לעסק או לפתוח חנות דיגיטלית? הגעתם למקום הנכון איתנו תוכלו לבנות איתנו מאתר תדמית בסיסי ועד לחנות מכר מורכבת במחירים הוגנים.

המומחיות שלנו היא שילוב בין התאמה מלאה לחיבורים ואינטגרציות למערכות השונות, והבנה מעמיקה של עולמות השיווק. האתרים שאנחנו בונים פשוט עובדים!

100 לקוחות מרוצים

משנת 2000 אנחנו בונים אתרים, בכל הפלטפורמות, מכל הסוגים. בנינו עשרות רבות של אתרים לחברות, ארגונים, עסקים, עיריות ומשרדי ממשלה.

100 לקוחות מרוצים

הצוות שלנו עם נסיון רב שנים, בעל חשיבה שיווקית ויכולת התמודדות עם כל אתגר, אצלנו בצוות יש גם מחלקת עיצוב וגם מחלקת פיתוח.

100 לקוחות מרוצים

אנחנו מאמינים כי עסקים עושים מתוך התחשבות והוגנות, המחירים שלנו תואמים לעבודה שאנחנו עושים!

פרויקטים שלנו

קמח מלכים בע''מ

קמח נפלאות -הכי טוב שאפשר

eset

אנטי וירוס חכם ומתקדם

קרן השביעית

שמיטה תשפ''ב

החבילות שלנו

שימו לב! אצלנו המחירים כוללים מע"מ וללא אותיות קטנות!

אתר תדמית:

מעניין לראות >>
אתר מעוצב בעמוד אחד, כולל עד 5 אזורי מידע, תוץ התאמת עיצוב ייחודי לעסק שלכם, חיבור לטופס הרשמה ולרשתות חברתיות, וממשק ניהול קל ופשוט.
מחיר מיוחד 3900 ש"ח כולל דומיין ואחסון לשנה

אתר תוכן:

מעניין לראות >>
אתר מעוצב בצורה מקצועית כולל עמודי תוכן, מחלקות וקטגוריות, כולל עד 5 תבניות תכנים, ממשק ניהול מתקדם, טפסים, רשתות חברתיות ועוד
מחיר מיוחד 7900 ש"ח כולל דומיין ואחסון לשנה

אתר חנות אינטרנטית:

מעניין לראות >>
חנות מבוססת אינטרנט למכירת מוצרים און ליין , חיבורים לחברות סליקה, חשבוניות, מערכת מסרים ועוד. התאמת עיצוב ייחודי ממשק ניהול והדרכה.
השאירו לנו פרטים להתאמת מחיר

צור קשר

meserGO

א-ה 09:00-17:00

072330-6080